DUBBING & KONSULTACJA LOGOPEDYCZNA

Te warsztaty składają się z dwóch części:

Podczas Warsztatów Premium oferujemy Ci doświadczenie profesjonalnej pracy dubbingowej! Dzielimy się z Tobą branżową wiedzą i kompetencją, zapewniamy przestrzeń studyjną i wsparcie merytoryczne, pracujemy z rolą najdłużej i najsolidniej spośród wszystkich naszych warsztatów. Wszystko to, żebyś mógł w pełni zanurzyć się w odgrywanej postaci i poczuć się jak profesjonalista!

👉 Mamy tu dla Ciebie trzy opcje do wyboru:

CZĘŚĆ PIERWSZA:

  • to warsztaty dubbingowe, w czasie których zajmiemy się pracą nad dykcją, barwą i intonacją głosu (z wykorzystaniem bajek, wierszy i artykułów prasowych). Przejdziemy przez ćwiczenia dykcyjne i ,,łamacze językowe” aby przyjrzeć się wymowie i artykulacji uczestnika warsztatów. Popracujemy nad interpretacją tekstów i umiejętnością zmiany swojego głosu na wiele sposobów.arsztaty indywidualne

Część pierwszą zakończymy próbą dubbingową w studiu nagraniowym.

CZĘŚĆ DRUGA:

  • to konsultacja z wykwalifikowanym i doświadczonym logopedą. W czasie spotkania zostanie dokładnie zdiagnozowany i omówiony problem związany z wymową danej osoby. Każdy przerobi specjalne ćwiczenia logopedyczne oraz dostanie zalecenia, co do ćwiczeń nad dykcją w domu.

Logopeda doradzi też, jakie działania podjąć w przypadku stwierdzenia poważniejszej wady wymowy.

Prowadzenie: Katarzyna Tatarak i Barbara Raczko

Liczba uczestnikówCena za osobęCzas trwania
1995 zł4h
2860 zł4h
3780 zł4,5h