Najczęściej zadawane pytania

Nie mam żadnego doświadczenia w dubbingu – czy ja w ogóle się do takich warsztatów  nadaję…?

Tak! Warsztaty dubbingowe są właśnie dla Ciebie! Każdy może tu przyjść i wejść do świata dubbingu – doświadczenie nie jest wymagane 🙂

Czy mam się w jakiś sposób przygotować na warsztaty dubbingowe?

Absolutnie nie. Jest to wręcz niewskazane – będziesz pracować nad wieloma zadaniami na zajęciach i przygotujesz się do nagrań pod okiem trenera/trenerów.

Czy warsztaty prowadzone są w weekendy?

Na specjalne życzenie naszych klientów spotykamy się także w soboty i niedziele.

Czy warsztaty są prowadzone w okresie wakacyjnym?

Tak, są prowadzone.

Czy wybrane warsztaty można przedłużyć?

Tak, można przedłużyć (ustalamy wtedy, nad czym chcesz w tym czasie popracować). Każda dodatkowa godzina to 180 złotych.

Czy można wykupić  u Państwa vouchery prezentowe?

Zamiast vouchera stosujemy sprawdzoną metodę metodę wysyłania zaproszeń na warsztaty – przynoszą one wiele radości osobom obdarowywanym 🙂

Czy mogę uczestniczyć w zajęciach siedząc z boku, bez mojego aktywnego uczestnictwa?

Oczywiście, możesz uczestniczyć w warsztatach w roli obserwatora, ale… zwykle negatywnie to wpływa na uczestnika warsztatów – peszy i blokuje go (już w czasie przygotowań do nagrania lub podczas pracy przed mikrofonem w studiu). 

❔ Czy warsztaty “Twój Głos & Twój Wizerunek” są przeznaczone głównie dla młodych kobiet? Czy kobieta 40, 50 plus może przyjść na takie warsztaty?

Naturalnie, że tak! Warsztaty są przeznaczone dla pań od lat osiemnastu do stu! Kobieta jest bowiem jak wino: im starsza, tym wspanialsza 😀

❔ Co jeśli zapomnimy o terminie warsztatów lub pomylą nam się daty?

W takiej sytuacji zarezerwowany termin przepada i należy umówić się jeszcze raz oraz jeszcze raz zapłacić za zajęcia. Rezerwacja terminu to rezerwacja studia dla Was oraz czasu trenera, realizatora dźwięku czy logopedy, którzy w przeznaczonym dla Was czasie rezygnują z innych zajęć.

Na ile dni przed warsztatami można odwołać, lub przełożyć termin zajęć?

Termin można odwołać, lub przełożyć nie później niż na TYDZIEŃ przed warsztatami. W przeciwnym razie termin, który jest dla Was zarezerwowany przepada i należy zarezerwować nowy dzień oraz jeszcze raz zapłacić za zajęcia.

W zarezerwowanym przez Was terminie warsztaty może “w Waszym imieniu” odbyć osoba przez Was wyznaczona. Wtedy nie ponosicie dodatkowych kosztów! 😊